est
Klienditeenindus ja müügiinfo +372 646 0660

Ultraheliseadmed

Fujifilm Healthcare on maailmas juhtiv meditsiinilisi kuvamisplatvorme pakkuv ettevõte. Selles on kombineeritud kõrgtehnoloogia jaapani traditsioonilise pikaajalise arendustöö, tippkvaliteedi ja kasutaja vajaduste ning -mugavuse esile seadmisega. 

Fujifilmi (varasema nimetusega HITACHI Medical Systems) võib ultrahelimaailmas pidada teerajajaks, kes on selles vallas juba üle 60 aasta tegutsenud. Pidev arendustöö innovatiivsete konsoolide, ultraheliandurite, diagnostiliste tarkvarade ja muude tarvikute loomisel tagab kasutajale parimad võimalused ennetavaks diagnostikaks ja raviks.  

Fujifilmi ultraheliseadmed jagunevad vastavalt funktsionaalsusele Premium, High-End, Mid-Range ja Low-End klassi, lisaks sellele on esindatud nii portatiivsed kui ka innovatiivsed kirurgilised lahendused.  

Fujifilmi ultraheliseadmed on parimaks abiliseks nii radioloogias, günekoloogias, sünnitusabis, kirurgias, kardioloogias, uroloogias, POC (Point of Care) rakendustes kui ka endoskoopilistes ultraheliuuringutes. Fujifilmi mudelid katavad kogu tänapäevase ultraheliuuringute võimekuse ning pakuvad kasutajale mitmeid teadlaste poolt väljatöötatud uuenduslikke lahendusi. 

Pildid / - ARIETTA_65_operating_panel2 (2)

Meie tootevalikusse kuuluvad järgmised Fujifilmi seadmed: 

Arietta V70 ja S70 

Arietta V60 ja S60 

Arietta 50 ja 50LE 

Pildid / - ultrahelipildid

Koostööpartnerid