est
Klienditeenindus ja müügiinfo +372 646 0660

Accu-Chek Performa

Glükomeeter, mis mõtleb ise!
Uus Accu-Chek Performa glükomeeter töötab esmaklassiliselt tänu sellele, et kontrollib ise regulaarselt süsteemi ohutust. Performa puhul on kasutatud tehnoloogiat, mis võimaldab glükomeetril, testribal ja ohutuskiibil kõige efektiivsemalt koos toimida. Iga mõõtmisega kontrollib süsteem mitut tegurit, mis võivad tulemust mõjutada, ning reageerib vastavalt.

Testiribad

Accu-Chek Performa testribad kuuluvad glükomeetri ohutuskontrolli süsteemi.

Kuus kuldelektroodi.
Testribade elektroodid töötavad koos süsteemi ja koodivõtmega, et viia läbi mitmeid ohutuskontrolle, näiteks testriba kahjustuste kontroll enne iga mõõtmist - seade teeb seda nii kiiresti, et see jääb teile märkamatuks.

Testribade aegumise hoiatus.
Testribade aegumise hoiatus muudab glükomeetri kasutamise veel mugavamaks ja ohutumaks.

Temperatuuri ja niiskustaseme kompenseerimine.
Accu-Chek Performa testriba kohaneb kuumuse, jaheduse ja niiskusega, et tagada täpsed mõõtmistulemused.

Väike verekogus vereproovi jaoks.
Accu-Chek Performa testribadele on veresuhkru taseme mõõtmiseks vaja kanda ainult väike kogus verd - 0,6 mikroliitrit. See muudab punkteerimise vähem valusaks ja punkteerimiskoht ei pea olema nii sügav. Lisaks vähendab väiksema kogusega vereproov ka aladoseerimise ohtu.

Võimalus verd juurde lisada.
Süsteem annab teile märku, kui testribale on vaja rohkem verd ja vajadusel saate kuni viie sekundi jooksul testribale verd juurde lisada.

Kiire verevõtmine.
Testribal on vere kandmiseks lehtrina toimiv mõõtmisava, mis aitab verel kiiremini testribale jõuda ja muudab doseerimise mugavamaks.

Y-kujuline mõõtmisava.
Testribal olev lai Y-kujuline mõõtmisava võimaldab vereproovi lihtsamalt testribale kanda, mis on eriti oluline nende patsientide puhul, kellel on käelise osavusega probleeme.

Soovitus: pärast testriba eemaldamist sulgege pakend kohe, et säilitada testribade kvaliteet.

 Omadused

Vaata täpsemalt siit!

Koostööpartnerid